دوشنبه 20 دي 1395 معاون فرهنگی اجتماعی دانشجویی دانشگاه پیام نور:بیشترین اعزام کاروان عتبات دانشگاهیان به دانشگاه پیام نور اختصاص دارد

دکتر کریم نجفی برزگر، در دیدار با معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت : بیشترین اعزام کاروان های عتبات دانشگاهیان به دانشگاه پیام نور اختصاص یافت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، دکتر نجفی افزود : با توجه به رضایت اساتید ،کارکنان و دانشجویان از برنامه تشرف به عتبات در دوره پانزدهم، برای این دوره ضمن افزایش تعداد کاروان ها برنامه های جانبی هم در نظر گرفته شده است و بعد از سفر عتبات، زائرین دو روز به سفر زیارتی قم مشرف خواهند شد.
مشاور رئیس دانشگاه در امور بین الملل در خصوص زمان اعزام کاروانها افزود: کاروان اعضای علمی 27 بهمن ماه و کارکنان و دانشجویان در ماه های بهمن و اسفند ماه سال جاری و فروردین 96 به عتبات اعزام خواهند شد .
محمد زارع معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان نیز در این دیدار با اشاره به اینکه در ایام امتحانات دانشگاهی کاروان به عتبات اعزام نخواهد شد گفت: تفاهم نامه ای با بانک ملت برنامه ریزی شده تا زائرین بتوانند از وام استفاده کنند. جمعا در دوره شانزدهم ۱۶ هزار نفر به عتبات اعزام می شوند هزینه سفر به صورت هوایی حدود هفده میلیون و پانصد هزار ریال، پانزده میلیون ریال آن وام قرض الحسنه بانک ملت با باز پرداخت 18 ماهه و فاقد سود،با کارمزد 4 درصد می باشد.
 
امتیاز دهی
 
 

 
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما