جشن دانش‎آموختگی دانشگاه‎های پیام نور غرب استان گلستان
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، جشن دانش‎آموختگی دانشگاه‎های پیام نور غرب استان گلستان امروز با حضور رئیس دانشگاه پیام نور گلستان، مسؤولان شهرستانی و دانشجویان غرب استان در تالار هتل پارتیان شهرستان کردکوی برگزار شد.
دکتر قربان شهریاری، رئیس دانشگاه پیام نور استان گلستان با بیان اینکه دانشگاه‎ها و موسسات آموزش عالی وظیفه تربیت نیروی انسانی متخصص برای پاسخگویی به نیازهای آینده کشور را به عهده دارند، بیان کرد: فارغ‎التحصیلان امروز باید قادر به تأمین نیازهای آینده کشور باشند.
وی تولید، گسترش، و ترویج علم و دانش را از وظایف دانشگاه‎ها دانست و اظهار کرد: نسل سوم دانشگاه‎ها نباید مدرک‎ گرا و تئوری‎محور باشد بلکه باید به سوی دانشگاه کارآفرین سوق یابد که دانشگاه پیام نور این رویکرد را در دستور کار قرار داده است.
رئیس دانشگاه پیام نور استان گلستان  با اشاره به اینکه دانشگاه پیام نور گلستان از 80 رشته کارشناسی و هفت رشته کارشناسی ارشد و حدود 65 عضو هیأت علمی تشکیل شده است، اضافه کرد: این دانشگاه یک مرکز رشد و فناوری دارد و در حال تأسیس چهار شرکت دانش‎بنیان است.
شهریاری کیفیت بالای آموزشی و آزمایشگاه‎ها را از برنامه‎های آینده دانست و افزود: ما کاهش دانشجو را یک تهدید برای دانشگاه نمی‎دانیم بلکه آن را فرصتی برای دانشجو برای رسیدن و رشد به بحث‎های پژوهشی، فناوری و ایجاد شرکت‎های دانش‎بنیان می‎دانیم.
قرائت سوگند نامه، اهدا لوح فارغ التحصیلی ، اجرای موسیقی، برنامه های شاد و متنوع  و برش کیک از دیگر برنامه های این مراسم بود.
 
امتیاز دهی
 
 

برای مشاهده آرشیو اخبار اینجا کلیک کنید
 
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما