پیام تبریک دکتر قربان شهریاری، رئیس دانشگاه پیام نور استان گلستان به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی

دکتر قربان شهریاری، رئیس دانشگاه پیام نور استان گلستان، با صدور پیامی ایام الله دهه فجر را به دانشگاهیان ومردم شریف ایران تبریک گفت  و همگان را به حضور در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن ماه دعوت نمود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ متن پیام بدین شرح است:
اکنون در سی و هفتمین  سالروز به ثمر نشستن رستاخیزی هستیم که ضمن در هم نوردیدن مرزهای جغرافیایی و علاوه بر رساندن پیام رهایی بخش خود به گوش مظلومان و مستضعفان جهان، به مرکز فرماندهی قلوب میلیونها مسلمانی تبدیل شده است که نظام مقدس جمهوری اسلامی را زیباترین نشانه از اسلام راستین در فراسوی قرائت‌های غرب گرایانه از یک سو و جریان های تکفیری و سلفی از سوی دیگر قرار داده است و بی شک این مهم، وظیفه ما را به عنوان وارثان این انقلاب شکوهمند بسیار سنگین کرده است.
حضور با شکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن دلیلی جز حقانیت و حساسیت مردم متدین ما به انقلاب و خون مقدس شهیدان نیست. امروز از هر زمان دیگر ضرورت حضور میلیونی ملت شریف و قهرمان ایران سرافراز در راهپیمائی 22 بهمن در سراسر ایران عزیز ضروری است تا ضمن اعلام همبستگی با انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی)،‌ توطئه‌های استکبار جهانی را افشاء و محکوم نمایند.
بی تردید جامعه دانشگاهی و دانشجویی دانشگاه پیام نور استان گلستان، دست در دست مردم مؤمن، انقلابی و ولایتمدار استان گلستان امسال نیز به مانند سال های گذشته، حضوری پرشور و آگاهانه در برنامه های دهه مبارک فجر به ویژه راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، داشته و ضمن تجدید میثاق دوباره با آرمان های امام راحل، بیعتی مجدد با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی خواهند داشت.

              دکتر قربان شهریاری
                رئیس دانشگاه پیام نور استان گلستان

 
امتیاز دهی
 
 

برای مشاهده آرشیو اخبار اینجا کلیک کنید
 
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما